TurkWow.Org, Mevcut kategorileri hakkında en güncel bilgi ve yorumu üreterek aktarmayı hedefleyen bir teknoloji içerik portalıdır.

TurkWow.Org, sitenin kullanımı ile ilgili olarak, size özel olmayan ve tamamen kişisel amaçlar için bir kullanım hakkı vermektedir. Sitenin içeriğinin kısmen ve/veya tamamen kopyalanması, arama motorları ile toplanarak, benzer amaçlar için kullanılması yasaktır.

Yayınlanan ürünlerin özelliklerinden, satış koşullarından, kullanımından, satıcıları ve/veya üreticileri ile aranızda yaşanabilecek sorunlardan BilgiVerelim.Com hiçbir şekilde sorumlu değildir.

TurkWow.Org, üreticilerin ürünlerinin özellikleri ve fiyatlarında önceden haber vermeye gerek duymadan değişiklik yapma hakkına sahip oldukları değişikliklerden sorumlu tutulamaz.

TurkWow.Org web portalınde, diğer web sitelerine ait linkler bulunabilir. TurkWow.Org, hiçbir şekilde bu sitelerin içeriklerinden ve/veya ticari aktivitelerinden sorumlu tutulamaz.

TurkWow.Org, sitenin içeriğini, yapısını ve kullanım koşullarını önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

TurkWow.Org, her koşulda kesintisiz hizmet garantisi vermemektedir. Güncellemeler, bakım ve/veya ticari nedenlerden ötürü önceden haber vermeden servisi kısmen ve/veya tamamen durdurma hakkını saklı tutar.

TurkWow.Org’da yeralan sitelere ait logoların mülkiyeti, ilgili sitelere aittir.

Yukarıda ki maddeler TurkWow.Org sitesinin kullanım şartlarını içermektedir. Bu şartları dikkatle okumanızı rica ediyor ve kabul etmemeniz halinde sitemizi ziyaret etmemenizi tavsiye ediyoruz. Sitemiz ziyaretçileri, TurkWow.Org’ u ziyaret etmeleri halin de sitede belirtilen Kullanım Koşullarını okuyup kabul etmiş sayılırlar.